top of page
masaz sportowy warszawa

Masaż sportowy

Zastanawiasz się, czym dokładnie jest masaż sportowy?

 

Dany rodzaj masażu jest skierowany do sportowców ale również może przynieść korzyści szerokiemu gronu osób. Terapia masażem sportowym jest formą masażu tkanek głębokich, która często obejmuje i inne techniki mięśniowo-powięziowe, aby pomóc w korygowaniu nierównowagi i problemów w mięśniach, ścięgnach, więzadłach i tkankach łącznych. Terapia działa na większość grup mięśni w ciele, ale koncentruje się na obszarach poddanych wysiłku fizycznemu lub największego zmęczenia.

Masaż sportowy służy do korygowaniu konkretnych problemów i przynosi ulgę w kontuzjach mięśni i stawów. Może być również stosowany jako pomoc w regeneracji między treningami w celu zwiększenia wydajności poprzez promowanie elastyczności, zwiększenie wytrzymałości, pomoc w zapobieganiu dalszym kontuzjom, a nawet może pomóc zmniejszyć zmęczenie i czas regeneracji po kontuzji. W porównaniu z innymi technikami masażu, jedną z głównych unikalnych zalet masażu sportowego jest jego zwiększona zdolność do celowania w połączenia mięśniowo-ścięgniste.

 

Badanie z 2010 roku wykazało, że nawet 30-sekundowy masaż poprawił zakres ruchu zginacza biodra. Sugeruje się, że aby uzyskać maksymalne korzyści z masażu sportowego, powinien on być częścią ogólnego reżimu treningowego i regeneracyjnego oraz że powinien być wykonywany mniej więcej raz w tygodniu.

Opinie o masażu sportowym

Paweł

 

Bardzo ciekawe i klimatyczne miejsce. Biegam, chodzę na siłownię. Co jakiś czas potrzebuję udać się na masaż sportowy, aby wspomóc regenerację. Szukałem miejsca w okolicy. Wybór padł na Weltseele. Masaż jest bardzo dokładny, głęboki, wykonywany z odpowiednią siłą. Wszystkie mięśnie są "zaopiekowane". Można odpocząć i zrelaksować się w miłej atmosferze.

Szczerze polecam.

Zwróć swoją uwagę na nasze pakiety promocyjne

Korzyści z posiadania pakietu

  • w ramach pakietu promocyjnego Form możesz wygodnie rezerwować "Masaż PRO" oraz inne masaże które wchodzą w ten pakiet

  • możesz rezerwować dowolne masaże z tego pakietu lub zawsze ten samy dopóki nie skończy się twój pakiet

  • sam ustalisz date rozpoczęcia pakietu

  • otrzymasz rabat - 30 % na 5 sesji masażu tym samym zaoszczędzisz 390 zł

  • cena pojedynczego masażu w pakiecie wynosi 182 zł zamiast 260 zł

  • otrzymasz 25 punktów w programie lojalnościowym

Najlepsza oferta

Form

910 zł

910

Podaruj sobie prezent w postaci 5 sesji masażu

Ważny przez 3 miesiące/y

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż antycellulitowy + masaż pleców

Masaż PRO

Masaż twarzy Kobido

Rozluźniający masaż stóp i nóg

Masaż Balijski

Masaż relaksacyjny

bottom of page