top of page
Relaksujące świece

Masaż relaksacyjny

Czy wiesz, że masaż relaksacyjny to nie tylko przyjemność, ale i sposób na poprawę zdrowia i jakości życia? Masaż relaksacyjny to technika, która ma na celu usunięcie napięć i stresów z organizmu, a także pobudzenie naturalnych mechanizmów samo uzdrawiania.

 

Zabieg wpływa korzystnie na cały organizm, zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym, oto niektóre z jego zalet:

 • Masaż redukuje napięcie mięśniowe, które może być przyczyną bólu, skurczów, ograniczenia ruchomości i zaburzeń postawy. Masaż poprawia elastyczność i rozciągliwość mięśni.

 • Masaż relaksacyjny poprawia krążenie krwi i limfy, co przekłada się na lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek.

 • Masaż wspomaga pracę serca i układu krwionośnego, obniża ciśnienie krwi i ryzyko chorób sercowo-naczyniowych.

 • Zabieg stymuluje wydzielanie endorfin - które poprawiają nastrój, łagodzą ból i zmniejszają odczuwanie stresu. Masaż wpływa również na poziom innych hormonów, takich jak kortyzol, adrenalina czy noradrenalina, które są odpowiedzialne za reakcję organizmu na sytuacje zagrożenia lub wyzwania, pomaga zrównoważyć poziom tych hormonów i zapobiegać nadmiernemu pobudzeniu lub depresji.

 • Masaż relaksacyjny wpływa na układ nerwowy, który odpowiada za przekazywanie impulsów z mózgu do całego ciała i odwrotnie. Masaż uspokaja układ nerwowy, poprawia koncentrację, pamięć i zdolność uczenia się. Masaż pomaga również w leczeniu zaburzeń nerwicowych, lękowych czy depresyjnych.

 • Masaż relaksacyjny wpływa na jakość snu, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, zapobiega bezsenności, spowodowanej stresem, bólem lub nadmiernym pobudzeniem.

Masaże relaksacyjne pasują dla osób zestresowanych, zmęczonych, narażonych na przeciążenie psychiczne lub fizyczne, mających problemy ze snem lub samopoczuciem. Masaż jest również doskonałym sposobem na zadbanie o siebie, podarowanie sobie chwili przyjemności i odprężenia.

Masaż relaksacyjny to nie tylko luksus, ale i inwestycja w swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Spróbuj sam i odkryj jego właściwości.

Opinie o masażu relaksacyjnym

Anita

 

Masaż był wspaniałym relaksem, podróżą w głąb siebie i konkretną pracą korygującą ciało, przywracającą mobilność. Dostałam to, po co przyszłam. Dobra energia masażysty, umiejętność słuchania, dostosowana intensywność. Masażysta jest serdecznym człowiekiem z którym kontakt jest lekki i klarowny. Gabinet przyjemny, a muzyka to dodatkowa uczta. Bardzo polecam.

Zwróć swoją uwagę na nasze pakiety promocyjne

Korzyści z posiadania pakietu

 • w ramach pakietu promocyjnego Form możesz wygodnie rezerwować "Masaż relaksacyjny" oraz inne masaże które wchodzą w ten pakiet

 • możesz rezerwować dowolne masaże z tego pakietu lub zawsze ten samy dopóki nie skończy się twój pakiet

 • sam ustalisz date rozpoczęcia pakietu

 • otrzymasz rabat - 30 % na 5 sesji masażu tym samym zaoszczędzisz 390 zł

 • cena pojedynczego masażu w pakiecie wynosi 182 zł zamiast 260 zł

 • otrzymasz 25 punktów w programie lojalnościowym

Najlepsza oferta

Form

910 zł

910

Podaruj sobie prezent w postaci 5 sesji masażu

Ważny przez 3 miesiące/y

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż antycellulitowy + masaż pleców

Masaż PRO

Masaż twarzy Kobido

Rozluźniający masaż stóp i nóg

Masaż Balijski

Masaż relaksacyjny

bottom of page